Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sportovní víkend

21. 11. 2012

Tak je za námi další sportovní víkend. Opět jsme se vydali do naší  oblíbené tělocvičny v Malšově Lhotě. Naše letošní sportování bylo zaměřeno na cestu okolo světa. Při naší cestě jsme navštívili různé země. Každá ze navštívených zemí nám připravila nějakou malou soutěž, či hru.

Tak třeba, když jsme dorazili do anglie tak nás tam čekal fotbalový zápas. Ale ne jen tak obyčejný, ale hráli jsme s tenisákem a byla to taková vybíjená.

 

img_3090.jpg

Pak jsme se přesunuli přes oceán do Karibiku. Tam jsme naštěstí žádné piráty nepotkali, ale zúčastnili jsme se zajímavé zoologické expedice. V tajemné džungli jsme pozorovali krásné barevné papoušky. A na památku si kždý chtěl utrhout alespoň jedno pírko.

 

 

img_3139.jpg

Další naše cesta vedla přes Brazílii,  Antarktidu, Koreu až do Nepálu. Zde jsme si vyzkoušeli náročnou cestu horolezců, kteří se vydávají zdolat nějakou osmitisícovku. My jsme si postavili dráhu z různých překážek a pak soutěžili, kdo bude na cestě rychlejší.

 

Poslední zemí, kterou jsme navštívili bylo Rusko a jeho rozhledlé tajgy. Přijali jsme pozvání od místních lovců s polečně s nimi se vydali na veliký lov.

 

img_3240.jpg

Na zavěr naší cesty jsme se opět vrátili domů a schůzku v tělocvičně jsme zakončili oddílovým pokřikem.

 

V neděli jsme se dopoledne vydali na Lezeckou stěnu. Natahali jsme si několik cest a pustili se do lezení. S jištěním nám pomáhal i taťka Stopaře a Polárníka.

 

img_3277.jpg

Po dvou hodinách jsme se příjemně unavení rozešli k domovům. Ale už nyní plánujeme další sportovní víkend.

 

 

img_3294.jpg