Jdi na obsah Jdi na menu
 


     Výprava " PROGRAM APOLLO"

  I letos pro vás připravujeme výpravu s přespáním na Nový Hradec. Oproti jiným výpravám bude tato vyjímečná tím, že na ni srdečně zveme i vaše rodiče.

  Sraz posádek Apolla je v pátek 26.3. v 17 hodin u pošty na hlavním nádraží. S sebou si zabalte spacák, věci na spaní, přezůvky, páteční večeři, 90Kč a jízdenku na autobus. Přespání je zajištěno ve skautské klubovně na Novém Hradci. V ceně je zahrnuto ubytovaní, jídlo a vstup na hvězdárnu, proto byla i cena navýšena.

  A s rodiči si dáme sraz v sobotu 27.3. v 10 hodin na konečné trolejbusu č.2 na Novém Hradci. S sebou si vezměte dobré oblečení, svačinu a ostatní dle uvážení. Společně s našimi posádkami se vydáme po stopách projektu Apollo. Vyzkoušíte si společně s dětmi různé hry a soutěže a pomůžete posádkám s plněním jejich úkolů. Vycházku zakončíme v klubovně na Novém Hradci, kde si opečeme buřty, promítneme nějaké fotky a na závěr vás seznámíme s další činností našeho oddílu na zbytek školního roku. Přijďte podpořit vaše děti a seznámit se i s vedením našeho oddílu.

Obrazek